ULTIMATE POLISH WRESTLING

Opis forum


#1 2011-01-29 17:27:53

 Edge

Administrator

Skąd: (L)idzbark
Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 18

RING

" You Think You Know Me! " rozbrzmiewa na arenie. Na ring wkracza Edge zaczynając przemowę. Witam UPW!!!! Jak się bawi Polska?? Tak myślałem. Jest z wami była największa gwiazda WWE The Rated R Superstar Edge! Teraz zdemoluję kompletnie UPW. Moim celem stał się pas World Heavyweight Championship. Będę się starał by go zdobyć, ale najpierw do tej federacji musi przybyć więcej osób. Narazie zauważyłem Jeff'a Hardy'ego, Goldberga i Dolpha. Cóż narazie jest nas mało ale zobaczymy co przyniesie czas. Tak jak powiedziałem zdobędę pas WHC i nic mi w tym nie przeszkodzi. Czekamy na galę kiedy pierwsza walka. Już nie mogę się doczekać kiedy wykonam Spear na kimś. Chcę znów poczuć jak to jest zwyciężyć. A zwyciężałem nie raz. Jestem chyba najbardziej utalentowaną gwiazdą mówiąc o wszystkich federacjach w których byłem, ale zatrzymajmy się na WWE. To tak 12 razy pas WWE Tag Team Champion pobity rekord. 4 razy mistrzostwo WWE! 6 razy mistrzostwo Heavyweight. 1 raz Cruiserweight Championship. Zwycięzca 2010 Royal Rumble. Money In The Bank Winner. King of The Ring z 2001 roku. Co tu dodawać. Całkowita masa tytułów. Nie mówię już o innych federacjach. Także to samo stanie się z UPW. Zdominuję wszystko i każdego kto stanie mi na drodze!!! ŻEGNAM! Edge rzuca mikrofon tauntuje na narożniku i opuszcza ring

Offline

 

#2 2011-01-29 17:47:23

wielki859

Nowy użytkownik

13175399
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: RING

Słyszymy Invasion i na ring zmierza Goldberg . Przechodzi jak duch przez pirotechnikę

Witaj Polska . What's up? Dobrze ? No to git majonez . Przyjechałem do Polski , na wakacje do Zakopanego . Polecam jest tam bardzo pięknie . Dowiedziałem się , że tutaj ruszyła nowa federacja . Ultimate Polish Wrestling . Brzmi ciekawie , do powrotu do wrestlingu namówił mnie bardzo dobry przyjaciel Edge ( publiczność krzyczy Chcemy Tag-Teamu ) Tak wiem , że chcecie Tag-Teamu , ale nie wiem czy to będzie realne . Zależy to od Edga , czy będzie chciał . Wróciłem z emerytury tylko po jedno , aby zdobyć UWM Championship . Nie chcę już walczyć o pas WHC , bo już go wiele razy . Niech go inni zdobywają i zapisują się w karcie historii . Ja chcę zdobyć pas UWM Championship , ponieważ nigdy nie miałem szansy w WCW oraz w WWE nie mogłem zawalczyć o ten najważniejszy pas w federacji , a tutaj mam tą szansę . Widzę , że już w tej federacji jest Jeff Hardy , Dolph Ziggler i Edge . Dolph będziesz miał zapewnione , że stoczysz ze mną na najbliższym Superfight walkę o pas UWM Championship i ukąszę cię Spearem , albo JackHammerem
( publiczność : Goldberg , Goldberg ) . To lepiej się mnie strzeż .

Goldberg pokazuje swoją muskulaturę , po czym wychodzi na backstagge:D

Offline

 

#3 2011-01-29 18:58:51

Dolph Ziggler

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: RING

Na sali słychać I'm Perfection na ring zmierza nie kto inny jak Dolph Ziggler. Publiczność reaguje mieszanie.

Witam UPW. Widzicie kto do was przyjechał?? Sam Dolph Ziggler. Znudziła mnie monotonia WWE i przybyłem tutaj. Widzę, że niejaki Goldberg chcę ze mną walczyć. Hmmmm zgoda. Niech to rozstrzygnie nasz GM czy walka o pas jest możliwa. Ja tym czasem przedstawię się wam. Oto moja historia. Eeee nic nie będę mówił bo znacie mnie najpopularniejszego wrestlera w historii. Niedługo zdobędę pas UPW Championship i zdominuję całkowicie tą federację. Do zobaczenia następnym razem.

Przy buczeniu publiczności Dolph schodzi z ringu.

Offline

 

#4 2011-01-29 20:33:37

John Cena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: RING

<Słyszymy Theme Song Johna Ceny który wbiega na ring i zaczyna przemawiać>

Sieamnooo odwiedził was najlepszy zawodnik Wrestlingu JOHN CENA!! Przybyłem tu by zdobyć wszystko co możliwe i przeprowadzić akcję niszczenie czyli dominacja nad wszystkimi. Uda mi się to bo bez wątpienia jestem największą gwiazdą jaka kiedykolwiek występowała w WWE. Dosyć szybko zdobędę jakiś tytuł. Chcę walczyć o pas IC z Jeff'em Hardy. Już raz pokonałem go i uda mi się to znów. John Cena będzie nowym mistrzem Intercontinental. A propo chcę się spytać kiedy są gale?? Bo już nie mogę się doczekać pierwszego zwycięstwa w nowej federacjii UPW. Do zobaaaczeniiaaa! A i Jeff komunikat dla Ciebie YOU CAN'T SEE MEE !!!!

<Włącza się Theme Ceny który schodzi z ringu>

Offline

 

#5 2011-01-30 18:03:30

LampsWWE

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: RING

<No More Words ! Na ring biegnie z mikrofonem Jeff Hardy>
Witajcie UPW Universe,nazywam się Jeff Hardy.Zapewne znacie mnie z takich federacji jak:WWE czy TNA.W obydwu byłemu Mistrzem.Nikt mnie nie pokona a zwłaszcza ty John Cena.Jesteś żałosny.Myślisz,że jak w WWE byłeś ulubieńcem dzieciaków to tu też ? Mylisz się , ty nie umiesz walczyć !JEsteś fatalny w tym co robisz.Ja jestem najlepszy,największy High-Flyer w historii zawodowego wrestlingu.Extreme Enigma!!Zgadzam się z tobą na walkę o pas IC.Zniszczę cię.O i bym zapomniał CENA SUCKS!!!Tu nie ma ery PG , tu jest era Attitude!!Przynajmiej kiedy ja tu jestem!
CENA SUCKS!
<Jeff rzuca mikrofon i idzie na Backstage>


The Charismatic Enigma
The Anit-Christ of Proffesional Wrestling
Extreme Enigma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musa.pun.pl www.tortownica.pun.pl www.porsche.pun.pl www.ekozut.pun.pl www.mzklan.pun.pl